#593Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
#501Ivoren concentrische ballen gedragen door drie dansende olifanten op gedecoreerde sokkel.
#436Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.
#631Geert Kunen“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd.
#72Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686KayseriEen zijden tapijtje gedecoreerd met levensboom.
#632Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#196Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.
#598Een grote tulpenvaas, opgebouwd uit zes aflopende componenten, gedragen door vier salamanders op een zware basis. Het geheel versierd met blauw op witte decors.
Un grand vase tulipe en six parties de taille dégradante portées par quatre salamandres sur une base noir. Le tout décoré bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 550 / 600 -
#381Een blauw-witte Delftse schotel met floraal decor en een polychrome Delftse schotel. XVIIIde eeuw, beide met randschade, een oude reparatie in de schotel.
Un plat de Delft bleu et blanc, décor floral , et un plat de Delft polychrome. XVIIIème siècle. les deux ont des dégâts au rebords, et une réparation ancienne est présente dans le plat.No longer availableDim. Ø 30 & 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
Une lampe en cristal taillé incolore et brun fumé, décor doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150