Other lots in this auction
-
#623George TrinquePeriod: ±1844-1930
“Ninon”. Een bronzen buste gesigneerd G. Trinque.
”Ninon”. Un buste en bronze signé G. Trinque.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#449Panamarenko
Ontwerp. Print. Gesigneerd.
Un projet . Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#773Casades
Drie porseleinen clowns. onderaan gemerkt.
Trois clowns en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27, 21 & 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture;No longer availableDim. 101 x 128 x 47 cmEstimate: € 50 / 100 -
#80
Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
Un collier en corail du Tibet et entre-pièces en laiton.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 150 -
#159Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#348HDV, Boulogne sur Mer.
Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
Une grande cruche, décor Iznik d’après un exemple Baroque. Marque sous la base. Bec réparé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#765
Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11,5 - 14,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en vier grijze parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#498
Een kolompendule, stijl Napoleon III. Met pendule.
Une petite pendule à colonnes, style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#677
Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#198
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850 / 1000