Similar lots by type
-
#227Longchamp
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
Sac à main en cuir de crocodile beige. Dans un sac de protection.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 120/200 -
#165
Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400/450 -
#384
“Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 110/150 -
#396Mori Yomud
Wollen loper met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 298 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#356Isfahan
Een oud handgeknoopt tapijt.
Un vieux tapis noué à la main.No longer availableDim. 75 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 104 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 35/50 -
#199Yadviga Alexandrovka MatsievskaPeriod: 1916-1996
“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
"Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 X 60 cmEstimate: € 200/300 -
#435Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35/50 -
#150
“Canadian Olympic Coins 1976.” Een collectie van 28 Sterling zilveren munten in etui. Munten in verschillende grote.
"Pièces olympiques canadiennes 1976." Une collection de 28 pièces en argent sterling dans un coffret. Pièces de différentes tailles.No longer availableDim. 1020 gEstimate: € 800/1000 -
#124
“Platbodems in een zeventiende-eeuwse binnenhaven bij een toren”. Olieverf op paneel. Sporen van een handtekening.
"Bateaux à fond plat dans un port intérieur du XVIIe siècle près d'une tour". Peinture à l'huile sur panneau. Traces d'une signature.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#480
Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.
Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 cmEstimate: € 50/70 -
#269Van Besien
“Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Gand". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#516
Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750/850 -
#372Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64,5 x 45,5 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#401
“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.
"Silex". Œuvre d'art en plâtre patiné. Porte une signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 300/500 -
#468Goebel, Germany
“Wir wünschen Dir das Beste”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1991 Ontwerp van Helmut Fischer. Gemerkt en gesigneerd door de kustenaar onderaan. No. 600.
"Wir wünschen Dir das Beste". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1991 Conception par Helmut Fischer. Marqué et signé par l'artiste de la côte en bas. no. 600.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 250/350 -
#536
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120/200 -
#419
“Jongensportret.” Potlood op papier. Draagt apocrief monogram. Gedateerd 22/09/1934.
"Portrait de garçon." Crayon sur papier. Monogramme apocryphe. En date du 22/09/1934.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#153Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#28Cyrille
Een oude vilten hoge hoed.
Un vieux chapeau haut de forme en feutre.No longer availableDim. H:16cmEstimate: € 40/60 -
#561
Een lampenvoet van blauw en wit Chinees porselein met een decor van goudfazanten en pioenen. Op houten sokkel.
Pied de lampe en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de faisans et pivoines dorés. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cm (porselein)Estimate: € 80/120 -
#380
Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220/280 -
#81Meissen
“Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Enkele kleine beschadigingen, kop en staart professioneel gerestaureerd.
"Scène de bacchanale avec âne". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Quelques dégâts mineurs, tête et queue restaurés professionnellement.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/250 -
#302
“Bomen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Apocrief Gesigneerd.
"Des arbres". Huile sur toile marouflée. Signée en apocrife.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#33
Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#455Goebel, Germany
“Geborgen (Junge) en (Mädchen)”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit iuit de reeks van M.I. Hummel. Ed. Goebel, onderaan gemerkt en genummerd 152/A/0 en A/II.
« Sauvetage (Junge) et (Mädchen) ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Éd. Goebel, marqué et numéroté en bas 152/A/0 et A/II.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120