#673Een gesculpteerd houten kistje.
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#604‘De verleiding’, gemengde techniek op papier, onleesbaar gesigneerd.
'The Temptation', mixed media on paper, illegibly signed.No longer availableDim. h 41 x b 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60 / 100