#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#507Een set van 2 Chinese maan-flessen met draken decor. 1 heeft een kleine schilferschade onder aan de voet.
A set of 2 Chinese moon bottles with dragon decoration. 1 has a small chip at the bottom of the foot.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#160Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#488Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#717Een Afrikaans gebeeldhouwd stenen beeld van vermoedelijk een lokale godheid op een houten sokkeltje.
An African carved stone sculpture presumably depicting a local deity on a wooden base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60