#111Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#323“Fruits défendu”. Een zamakken beeldje van een jong meisje met appelen naar Rancoulet.
"Fruits défendu". A zamak statue of a young girl with apples by Rancoulet.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#332“Stilleven fruit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CA.”
#667Een set van 2 Art-Deco-stijl plaffonieres in glas en metaal.
A set of 2 Art Deco-style ceiling fixtures in glass and metal.No longer availableDim. h 43 Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75