#83Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#747RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 140-149.
A set of 10 Robbedoes hardcover albums. Nos. 140-149.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#789Een kristallen borrelsetje bestaande uit een klein karafje en 6 borrelglaasjes waarvan 2 groene.
A crystal liqueur set consisting of a small decanter and 6 shot glasses, two of which are green.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300