#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#251Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.
An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.No longer availableDim. h 72 Ø54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#255Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200