#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
#385KienzleEen bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418OMREQuick Mill vintage koffiemolen, in werkende staat.
Quick Mill vintage coffee grinder, in working condition.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#60Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met twee briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,68 ct. FSI1.
A pair of 18 karat yellow gold earrings with two diamonds totaling approximately 0.68 carats. FSI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950 / 1100 -
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#758Een Afrikaans beeld gemaakt uit been, een geperforeerd hoofd met aan weerskanten van het lichaam een geperforeerd masker.
An African sculpture made of bone, featuring a perforated head with a perforated mask on each side of the body.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60