#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#27Een lot van 5 oude bakelieten ‘Brownie’ cameras waaronder 2 Baby Brownies , 2 x de Brownie Flash en een Brownie 127.
A lot of 5 vintage Bakelite 'Brownie' cameras, including 2 Baby Brownies, 2 Brownie Flash models, and a Brownie 127.No longer availableDim. 9 x 9 x 11 cmEstimate: € 40 / 60