#368“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#319Edgard FarasijnPeriod: 1858-1938“Boerin op een bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Peasant Woman on a Forest Path". Oil on canvas. Signed on the lower right.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#343Frans BrahamEen houten sculptuur getiteld ‘Erosie’ en onderaan gesigneerd ‘Frans Braham’.
A wooden sculpture titled 'Erosion' and signed at the bottom 'Frans Braham'.No longer availableDim. 34 x 39 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#791Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#455Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#167GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#346Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableDim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30 / 40