#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#57Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 100 / 120 -
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
A Japanese woodblock print, Utagawa Kunisada, 1786-1865, Record of the valiant and loyal retainers.No longer availableDim. h 23 x b 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#491Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
#197Christofle FranceEen paar groenteschalen met deksels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. In oorspronkelijke dozen en met stofhoezen.
A pair of vegetable bowls with lids made of silver-plated metal. Marked on the bottom. In their original boxes and with dust covers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
"Concerto Spazjale". A couple of paintings, mixed media. Numbered presumably 10/100 & 23/100. Signature unclear.No longer availableDim. 40 x 40cmEstimate: € 800 / 1200