Other lots in this auction
-
#552Kinsen
“Boerenkar in Indonesië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Char dans un paysage en Indonésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300/500 -
#596Kashan
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.
Carpette en laine aux détails en soie. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs.No longer availableDim. 221 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#345Cartier
Een lot van drie stuks kleine lederwaren in bordeaux. Lichte slijtage aan de kaarthouder.
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#437
Een sierschotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de faisans et fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#193Kammer & Reinhardt
Een oude stappende pop met porseleinen hoofdje en armpjes en beentjes van papier machée. Gemerkt Simon & Halbig met de ster. Omstreeks 1915. Met staander.
Une ancienne poupée à tête, mains et pieds en papier mâché. Marque Simon & Halbig avec étoile. +- 1915. Avec support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#486Mahal
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 232 cmEstimate: € 100/120 -
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#683
Een lot van drie verschillende houten doosjes.
Lot de trois boîtes différentes en bois.No longer availableDim. b: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#306
Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#446
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40/60