Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Haven te Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Péjé’ en op de achterkant gedateerd 1960.
P. J. Hendriks

“Haven te Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Péjé’ en op de achterkant gedateerd 1960.

”Le port de Nieuport”. Huile sur toile. Signature ‘Péjé’ et datée au dos: 1960.
Dim. 50 x 60 cm
SKU: 1112180109.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #109
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #539

    “De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.

    ”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #621

    Grote kristallen luchter.

    Un grand lustre en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #470

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.

    ”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #224
    Fr. Smets

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #692

    “Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.

    ”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #554

    “Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #480

    “Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.

    ”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #694
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #512

    “Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.

    ”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #549

    “Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.

    ”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).
    No longer available
    Dim. 94 x 69 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #552
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #9
    Van der Auwera

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #318

    Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.

    Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #659
    Bourgeois

    “Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #544

    “Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

    ”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #524

    “Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.

    ”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 52 x 45 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #574

    “Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.

    ”Famille Impériale”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #460

    “Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.

    ”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #651

    Kleine kristallen luchter.

    Un petit lustre en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #490

    “Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    ”Venise”. Huile sur toile marouflée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #511

    “Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.

    ”Guan Yin assis” Une statue en ivoire sur socle.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #62
    N. De Pondt

    “Mediterraan havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ville portuaire méditerranéenne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #145

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.

    Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #352
    Edgard D’Hont
    Period: 1861 - 1941

    “Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #784

    Een bronzen vijzel met stamper.

    Un mortier en bronze et pilon.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #189

    Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372
    Félicien Rops

    “Theater”. Ingekleurde gravure. Gemonogrammeerd.

    ”Théâtre”. Une gravure en couleurs. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 17 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #43
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #339
    Nelly Degouy
    Period: 1910 - 1979

    “Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581
    Hergé

    Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #425
    Royal Copenhagen

    Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.

    Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More