#638Paul HellerPeriod: 1935Grote bolle Boomse vaas uit de Artver reeks , circa 1935 , ontworpen door Paul Heller . Bruin en zwart glas.
Large convex Boom vase from the Artver series, circa 1935, designed by Paul Heller. Brown and black glass.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 240 / 340 -
#27Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#116Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
Big oak chest with cast iron mounts and domed cover; XIXth century.No longer availableDim. 70 x 125 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een wit en zwart marmeren zuil.
#603HutschenreutherEen beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.No longer availableDim. 35 x 33 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#653Een Japanse vaas in faience onderaan getekend met de beeltenis van kraanvogels over het gebergte .
A Japanese faience vase signed at the bottom depicting cranes over the mountains.No longer availableDim. h 20 x diam 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#231“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#344Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100 / 120