#291Böhm
Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#455Stefaan Schreel
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 325 x 231 cmEstimate: € 260/420 -
#579René CarcanPeriod: 1925-1993
“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50/70 -
#371
Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.
A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#80
#398
Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
#109V. Apner
“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#276
Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#497
Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#605
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80/120