Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
Peter Colfs
Period: 1906-1983

“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”

"Harbor view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom, marked on the back “P. Colfs Antwerp”
Dim. 62 x 82cm
SKU: 2305230124.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #124
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #612
    Paul Tuerlinckx

    “Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.

    “Op Sinjoorken 1647.” Pastel on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638
    Paul Heller
    Period: 1935

    Grote bolle Boomse vaas uit de Artver reeks , circa 1935 , ontworpen door Paul Heller . Bruin en zwart glas.

    Large convex Boom vase from the Artver series, circa 1935, designed by Paul Heller. Brown and black glass.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 240 / 340
  • #27

    Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.

    A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.
    No longer available
    Dim. h 52 & 60 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #116

    Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.

    Big oak chest with cast iron mounts and domed cover; XIXth century.
    No longer available
    Dim. 70 x 125 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #603
    Hutschenreuther

    Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .

    A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.
    No longer available
    Dim. 35 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #653

    Een Japanse vaas in faience onderaan getekend met de beeltenis van kraanvogels over het gebergte .

    A Japanese faience vase signed at the bottom depicting cranes over the mountains.
    No longer available
    Dim. h 20 x diam 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #231

    “Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.

    “Boy with dog and frog.” Bronze statue. After Joseph D'Aste.
    No longer available
    Dim. h 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #307

    Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.

    A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #344

    Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.

    A wooden folding table with round top and on three legs.
    No longer available
    Dim. 70 x Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #646
    Juliette Belarti

    Een vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.

    A vintage coffee table marked J. Belarti.
    No longer available
    Dim. 40 x 108 x 47cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More