Similar lots by type
-
#469Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#542Rafael GorsenPeriod: °1942
“Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
“Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.No longer availableDim. 21 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#509Mangbetu Eres
“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#204
“Napoleontische veldslag tussen Franse infanterie en Oosterijkse cavalerie.” Circa 1800. Fijne aquarel op papier.
“Combat napoléonien entre l’Infanterie française et la Cavalerie autrichienne”. Vers 1800. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 180/200 -
#512Rafael GorsenPeriod: °1942
“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 25/35 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#682H Schroeder
“Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.No longer availableDim. 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#532Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.
“Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.No longer availableDim. 18 x 23 & 13 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#679Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“De stal”. Potlood op papier. Met papierstempel.
“L’écurie”. Crayon sur papier. Avec cachet.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#759Jef Wauters
“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#59Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#504
“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70/80 -
#49Ferdinand JorwitzPeriod: 1897 - 1979
“Cour de ferme”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#769Hilde Hendrickx
“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800/1000 -
#254Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#132John MichauxPeriod: 1879 - 1956
Een studietekening van een fronton. Potlood en inkt op calquepapier. Gesigneerd.
Croquis représentant un fronton de bâtiment. Crayon et encre sur papier calque. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#522Rafael GorsenPeriod: °1942
“Damesportret”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 240/300 -
#202Alfons Van Beurden
“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Ours en peluche. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#479
“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
“Baigneuses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#71Burago
Een model van een Citroën Traction Avant. In oorspronkelijke verpakking.
Modèle d’une Citroën Traction Avant. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#361Lodewijk Van Boeckel
Een fotokader van smeedijzer, versierd met rozen. Gesigneerd.
Cadre à photographies en fer forgé décoré de roses. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#298
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30/50 -
#676Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#187Henry Perkings & Sons
Een Engelse wandelstok met zilveren handvat.
Canne anglaise à manche en argent.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#782C. Sielens
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#141
Een likeurkeldertje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en parelmoer. Binnenin twee glazen karafjes en twaalf borrelglaasjes. (Niet origineel).
Cave à liqueur en bois laqué noir incrustée de cuivre et de nacre. Contenant deux carafons et douze goûtes en verre (pas d’origine).No longer availableEstimate: € 120/180 -
#780
Een wandconsole van donkergepatineerd plaaster.
Console en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 20/30 -
#452Lode Verhoeven
“Binnenhof begijnhof Lier.” Olieverf op paneel.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 160/200 -
#699
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#427
Een paar tafellampjes van bruingepatineerd zamak met glazen kapjes in de geest van Tiffany’s.
Paire de lampes de table en régule à patine brune aux abat-jour en verre dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100