Similar lots by type
-
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
-
#29
“Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd
-
#42Lydia De Groof
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
-
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
-
#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
Other lots in this auction
-
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
-
-
#372
Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.Place a bid ›Estimate: € 50 / 100 -
#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
-
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
-
#117Lino Sabattini
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
-
#84
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#3Emirober
Een lot van 4 plastic Beatles, ca 1960 uit de reeks Beatlemania geproduceerd door Emirober.
-
-
#260
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
-
#91éditions Moulinsart
Een lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
-
#261
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
Place a bid ›Estimate: € 250 / 300