Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
J. Van Sintjan

“Havengezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 26 x 37 cm
SKU: 2708190369.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #369
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #121

    U.S. Postage 1893. 400 jaar Ontdekking van Amerika. Volledige “Christoffel Columbus”-serie van 16 postzegels. Niet ontwaard. Geen gom, scharnieren, gebreken o.m. geen tanden onderaan 6 ct, linkerbovenhoek gescheurd 4 $, verkleuringen, matig gecentreerd.

    U.S.Postage 1893. 400 années depuis la découverte de l’Amérique. Série complète “Christofle Colombe” 16 timbres. Pas de gomme, défauts.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #703

    Twee ivoren netsukés. “Een landsman en een artiest”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Un homme du pays et un artiste”.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #495

    Een gevarieerd lot van 33 boeken met betrekking tot cartografie, luchtfoto’s e.a.

    Un lot varié de 33 livres en relation avec la cartographie, photos aériennes, e.a.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #433

    Een lotje XIXe eeuws glaswerk, waaronder een Luiks kannetje met een dop in de vorm van een zwaan

    Un lot de pièces en verre du XIXème siècle, dont une verseuse de Liège à couvercle sous forme de cygne.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #875

    Twee vaasjes van geslepen kristal, waarvan een laag in groen en een hoog op voet in roze. Het tweede gemerkt.

    Deux vases en cristal taillé, un avec une couche en vert et pied haut en rose. Le deuxième à marque.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #438

    Vijf heiligenbeeldjes van Brussels porselein, bestaande uit twee Madonna’s met kind (één met kleine beschadiging), Sint Nicolaas (bakfout) en Sint Rochus (kleine beschadiging). XIXe eeuw. We voegen er een Madonna van Scherpenheuvel en een Sint-Jozef van Duits porselein aan toe.

    Cinq statues de Saints en porcelaine de Bruxelles, comprenant deux Vierges à l’Enfant ( une avec dégâts), Saint Nicolas ( faute dans la cuisson) et Saint Roch (petit dégât).
    No longer available
    Dim. h: 15 - 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een gepolychromeerde gipsen kom. Gesigneerd.

    Un plat en plâtre polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #469

    Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Louis Van Boeckel.

    Une rose en fer forgé, attribué à Loeis Van Boeckel.
    No longer available
    Dim. L. 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217
    Delvaux

    Een handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.

    Un sac à main en cuir bleu foncé. Modèle ‘Souverain’. Dans un sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #562

    “De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.

    ”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31

    Een grote eironde kruik van steengoed met een blauw decor en met een tinnen deksel.

    Une grande cruche en grès ovale.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More