Other lots in this auction
-
#63Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.
Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016“Stilleven met flesjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Nature morte, petites bouteilles”. Huile sur panneau. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Een lot van vijf stukken koraal, een woestijnroos, twee nautilusschelpen en een groep zeepokken.
Un lot de cinq pièces de corail, une rose du désert, deux coquillages Nautiles et un groupe de Sessiles.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#659Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#698Val St. LambertEen serie van twaalf geslepen glazen, waarvan zes roze en zes groene. Niet gemerkt.
Une série de douze verres taillés, dont six verres roses et six verres verts.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#732Drie gefineerde gigognetafeltjes met een ingelegd stermotief in het blad.
Trois tables gigognes en bois de placage, motif d’étoile incrusté dans la tablette.No longer availableDim. b: 28 - 44 cmEstimate: € 50 / 60 -
#313Een bronzen stier.
Un taureau en bronze.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#888Val St. LambertEen designvaas van mauve kristal. Gemerkt.
Un vase design en cristal mauve.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#818Een lot van zes jaarboeken:- “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933.- “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 t.e.m. 1938.
Un lot de six annuaires:- “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933.- “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 à 1938.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#783“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
”Être post-démoniaque”. Une statue en faïence. Monogramme.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 90 / 120 -
#704NikonEen digitale spiegelreflexcamera model D70 met lenzen:- Nikon 70-210mm f/4-5.6 NIKKOR AF and AF-D (1987-2000)- Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4-5.6D ED- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5 AF-D NIKKOR (1998-2006)- Nikon 75-300mm FX f/4.5-5.6 AF (1989-1999)- Nikon 18-70mm f/3.5-4.5 AF-S DX
Une caméra digitale modèle D70 avec lentilles:- Nikon 70-210mm f/4-5.6 NIKKOR AF and AF-D (1987-2000)- Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4-5.6D ED- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5 AF-D NIKKOR (1998-2006)- Nikon 75-300mm FX f/4.5-5.6 AF (1989-1999)- Nikon 18-70mm f/3.5-4.5 AF-S DXNo longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#269Casa das BalançasEen oude messingen weegschaal op houten voet.
Une ancienne balance en laiton, pied en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 120

