#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#669“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
#333Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)
Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#644Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#152“Met Messen Spelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.
”Jouer avec des couteaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 64 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507Een gesculpteerd Afrikaans ivoren borstbeeldje. Begin XXe eeuw.
Un buste en ivoire africaine sculptée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#825SteiffDrie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt
Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#241Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.
Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.No longer availableDim. 220 x 100 x 100 cmEstimate: € 300 / 500