#8Een sierstuk van meerkleurig en verguld Brussels porselein in de vorm van een wapen boven een liggende leeuw. XIXe eeuw.
Une pièce décorative en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, sous forme d’une arme au dessus d’un lion couché. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#489“Compositie” . Houtskool. Draagt handtekening: Kurt Lewy.
“Composition”. Fusain. Porte une signature: Kurt Lewy.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#483“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
#710Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#124G. B. Brunfaut“Zittende vrouw langs de kant van de weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme assise au bord du chemin”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 240 / 360 -
#887Een olielamp van meerkleurig Frans porselein met een decor van speelkaarten in reliëf.
Une lampe à huile en porcelaine de France, décor de jeu de cartes en relief.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een lot van vijf stukken koraal, een woestijnroos, twee nautilusschelpen en een groep zeepokken.
Un lot de cinq pièces de corail, une rose du désert, deux coquillages Nautiles et un groupe de Sessiles.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#502“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
#345Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 650 / 750 -
“Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 240