Other lots in this auction
-
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
Une carpette persane en laine nouée main, décor de vases à fleurs.No longer availableDim. 201 x 128 cmEstimate: € 100 / 160 -
#654
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#244Just Campagne
Een rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#695
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.
Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#42Martin TengbergPeriod: 1877 - 1941
“Mannenportret”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
“Portrait d’un homme au chapeau”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621
Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#849Val St. Lambert
Een klein vaasje van rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.
Un petit vase en cristal rouge et incolore. Marque sous la base et numéroté 74/250. Dans un étui. Nous ajoutons un presse-papier en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#352Miel
“Portret van een werkman.” Sanguinetekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’un ouvrier”. Sanguine sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 47 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#701Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Leielandschap met hoeves”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse et fermettes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#112
“Voorstelling van de geboorte van Christus”. Een gesculpteerde en opengewerkte parelmoeren schelp. Vermoedelijk Israelisch.
”Représentation de la naissance du Christ”. Une coquille nacrée sculptée et ajourée. Probablement israélien.No longer availableDim. 16 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#672Robert HelsmoortelPeriod: 1922 - 2007
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,75 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,75 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1200 / 1400