Other lots by Pauwels
-
#209Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerderij” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#184Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Duinenlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#174Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#312C. Pauwels“Mand en hooivork”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Corbeille et fourche à foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerderij” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Dreef” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée boisée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Hoeve in de lente” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au printemps”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Steeg” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Impasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerentafereel” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène rurale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Steeg met gewelf” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Impasse à la voûte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Vaas met bloemen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerderij en landweg” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 80 / 120
Similar lots by type
-
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#798Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#800Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950 -
#655Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#797Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#401Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000 -
#787Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600 -
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#350Laco-sportEen automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850 / 900
Other lots in this auction
-
#737Limoges, FranceEen koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#532“Stadszicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Lacoste.
“Vue de ville”. Huile sur carton. Porte une signature: Lacoste.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 160 / 180 -
#426Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#568DelvauxEen lederen handtas. Model Brillant. Met stofhoes.
Sac à main en cuir. Modèle Brillant. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#70Een 18 karaats geel gouden gedraaide halsketting.
Chaîne en or jaune 18 ct torsadé.No longer availableDim. 19,98 gEstimate: € 450 / 550 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#272Peter Brouwer“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een buikvaasje van Chinees porselein met een zilverkleurig drakendecor op oliezwarte fond. Onderaan gemerkt.
Petit vase pansu en porcelaine de Chine à décor de dragons argentés sur fond noir goudron. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#413Een lot Boheems kristal, bestaande uit een blauwe champagnekoeler en een grote vaas, een klein rood vaasje en een vaasje op houten voet.
Lot de cristal de Bohème comprenant un refroidisseur à champagne bleu et un grand vase, un petit vase rouge et en vase au pied de bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#604Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450 / 550 -
#52Frans Verbaet“Begijnhof te Lier”. Kleurenets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Béguinage de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 100 / 180

