Similar lots by type
-
#184
“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000/1200 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#564
“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#554
“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900/1100 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#544Alfons VerstraetenPeriod: °1922
“De kade te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ Les quais d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150/250 -
#522Nico Burssens
“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#252A. Sonck
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#652Marijan Kolesar
“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#654
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#569
“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#724
“De lijkwagen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.
“Le corbillard”. Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 15 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#670
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#549Jan Claessens
“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#662
“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#348Zeiss Ikon
Een oude vouwcamera model ‘Netar’.
Appareil photo ancien pliable ‘Netar’.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#485
“Punch and Judy bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een poppentheater met de twee bekende Engelse poppen.
“Punch and Judy Bank”. Tirelire en fonte polychrome en forme de guignol à deux poupées populaires anglaises.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/80 -
#388
Een lot van vier messingen lantaarns in verschillende maten en uitvoeringen.
Un lot de quatre lanternes diverses de tailles différentes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#255
Davo. Een postzegelalbum “Boudewijn I” met postfrisse zegels (1935-1992) uit België en andere landen.
Davo. Album de timbres-poste “Baudouin I” contenant des timbres non oblitérés (1935-1992) de la Belgique et d’autres pays.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#94Armand RassenfossePeriod: 1862-1934
“Type de Wallonne - Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Type de Wallonne - Nu féminin”. Crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 300/400 -
#282J. Derk
“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#335
Een zeventiental kleine steekalbums met postzegels uit diverse landen: Bahrain, Barbados, Bahamas, Bangladesh, Barbuda, Belize, Bermuda, Botswana, Burundi, Burma, Buthan, Cambodja, Cyprus, Dominica, Dhufar, Djibouti, Dubai, Falklands, Filipijnen, Gambia, Grenada, Gabon, Gambia, Ghana, Gibraltar, Ierland, India, Irak, Iran, Israël, Jamaica, Hawai, Komoren, Libanon, Liberia, Maleisië, Malawi, Man, Mauretanië, Mauritius, Namibië, Noord Borneo, Ottomaans Keizerrijk, Panama, Paraguay (ook oudere), Pe(..)
Dix-sept petits albums à timbres postes de pays divers.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#378Val St. Lambert
Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#369
“Dame in het koren” & “Arbeidersgezinnen”. Resp. Gustaaf De Bruyn en Eugène Laeremans. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Femme dans le champ” & “Familles d’ouvriers”. Resp. Gustaaf De Bruyn et Eugène Laeremans. Tout deux signés hors planche.No longer availableDim. 24 x 16 &20 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#165
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een hartje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de coeur serti de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de aigue-marine ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 500/600 -
#194Eugène Siberdt
“De lezeres”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
“La liseuse”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 500/800 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180