#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
#133
Een vintage camera; Afga Billy Record II in lederen tasje.
A vintage camera; Afga Billy Record II in leather case. -
#173
Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#81
Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier. -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#43
Een paar Maastricht blauw-wit porseleinen vazen met Chinees decor.
A pair of Maastricht blue and white porcelain vases with Chinese decoration.