Other lots by Goebel, Germany
-
#359Goebel, Germany
“Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.
Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55/65 -
#362Goebel, germany
“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55/65 -
Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#372Goebel, Germany
“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60/70 -
#369Goebel, Germany
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 55/65 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#364Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55/65 -
#354Goebel, Germany
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55/65 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280/300 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/60 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
-
#353
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60/100 -
#261Ronzan, Italy
“Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.
Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#326
Een Louis-Philippe étagère met vier niveaus. Een lade in de bovenste gordel. XIXde eeuw.
Une étagère Louis-Philippe à quatre niveaux. Un tiroir dans la ceinture supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 137 x 105 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#32Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Vieille Flandre . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#79
Compositie op paneel. Italiaanse school.
Composition sur panneau. Ecole italienne.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#319Peter Van Goethem
“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.No longer availableDim. 24 x 13 cmEstimate: € 30/50 -
#384Melodia
Een oude koffergrammofoon.
Un vieux phonographe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#143
Een zeer gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#153
Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
Quelques ammonites fossilisées en une fraction.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 220/300 -
#288
“Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.
Archer . Statue en bronze massif moderne.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70/90