Other lots in this auction
-
#372
Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
Un miroir rectangulaire avec cadre en bois, sobrement incrusté.No longer availableDim. 78 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#835
Een rond notenhouten bijzettafeltje met messingen galerijtje en een marmeren blad en twee uitschuifbare blaadjes voor kandelaars.
Guéridon rond en noyer à galerie en laiton et à tablette en marbre. Deux petites tirettes latérales pour des bougeoirs.No longer availableDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#741
Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.
Trois petits vases en porcelaine chinoise blanche et bleue avec décor en doré de paons. Nous ajoutons un petit vase à pense avec un décor de fleurs.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#55
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#918
Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.
Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#965
Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#628
Een Madonna van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXe eeuw.
Sainte-Vierge en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#255
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en twee South Sea parels van 11,8 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de deux perles du Pacifique de 11,8 mm.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 750 / 850 -
#693
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240 / 300 -
#993
Doosje met een collectie van ongeveer 30 medailles en plaquettes.
Une boite avec un contenu de 30 médailles et plaquettes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#366
Een paar gefineerd houten nachtkastjes met telkens drie laden en een marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois de placage, trois tiroirs et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100