Other lots by Steiff
-
#273Steiff
Een blauwe teddybeer met strik en met beweegbare poten en hoofd. Eenmalige uitgave van de Steiff club uit 1994. Op lintje van de plaquette na in nieuwstaat.
Un ours en peluche bleu avec un noeud et des jambes et une tête mobiles. Édition unique du club Steiff de 1994. Sauf pour la plaque à l'état neuf.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#263Steiff
‘Arco’ & ‘Lummy’. Twee pluchen ijsbeertjes. Nieuwstaat.
Arco & Lummy . Deux ours polaires en peluche. État neuf.No longer availableDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#303Steiff
Een ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#243
Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
Une paire de ^photophores en marbre, métal et verre. Portées par des colonnes ioniques.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100/120 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een toermalijn van ± 7,90 g.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,44 ct et d'une tourmaline de ± 7,90 g.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 900/1000 -
#223
“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660/800 -
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#491Val St. Lambert
Een reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à vin en cristal rouge taillé, décorés d'un décor de vigne gravé et doré sur un calice rouge et avec une base incolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#539Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75/100 -
#753
Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.
Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.No longer availableDim. b: 69 & 43 cmEstimate: € 30/50 -
#685
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#492
Een tangka met vrouwen in een landschap. Gouache op zijde.
Une tangka représentant des femmes dans un paysage. Gouache sur soie.No longer availableDim. 84 x 118 cmEstimate: € 100/120 -
#806
Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100/120 -
#669
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 3/50 buiten de plaat.
Composition . Une lithographie. Signée, datée '98 et numérotée 3/50 à l'extérieur de la planche .No longer availableDim. 62 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#661
Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40/50