Other lots by Vaes
-
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#816
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#832Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933
“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#309Angelis
“Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#582Maurice Bellemans
“Windhond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Lévrier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#354Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#794Vernu
“Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#847
Een lot van zeven verschillende porseleinen apothekerspotten.
Lot de sept différents pot de pharmacie.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#580
Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100/120 -
#462
Een lot van zes kandelaars van glas een kwikzilver.
Lot de six candélabres en verre et mercure.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#799R. Marland
“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.No longer availableDim. 92 x 52 & 59 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#466
Twee Chinese sokkels van gebeeldhouwd hardhout.
Deux socles chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#558
Vaas met platte buik van polychroom Chinees porselein.
Vase à panse aplatie en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H.43 cmEstimate: € 80/120 -
#336
Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#786Kohn, Wenen
Een reeks van vijf stoelen van zwartgelakt hout met gecanneerde zit.
Suite de cinq chaises en bois noirci aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#234
Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
Miroir en cadre doré en bois et plâtre.No longer availableDim. 112 x 83 cmEstimate: € 100/120 -
#2
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#507
Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#297Capodimonte
Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80