#306Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#468Een gesculpteerde schedel van een wrattenzwijn.
Un crâne de phacochère sculpté.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.
#228Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.
Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#242Roland De Winter“Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.
“Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#732Val St. LambertEen grote coupe van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt.
#586Een gebeeldhouwde tweedeurskast in gotische stijl.
Une armoire à deux portes sculptée, style gothique.No longer availableDim. 149 x 156 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#787Een paar mahoniehouten stoelen met groen fluwelen bekleding. Eén beschadigd.
#477Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#410Een halfronde Chinese piëdestal van gesculpteerd hout met een roze marmeren blad.
Un piédestal demi-lune chinois en bois sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 160 -
#513Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#269“Landbewerkers aan een rivier”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Agriculteurs au bord de la rivière”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘94.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 120