Similar lots by type
-
#224Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#460
“Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.
”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#529
“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220/260 -
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#480
“Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.
”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 160/200 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25/40 -
#542
“Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400/440 -
#549
“Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.
”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).No longer availableDim. 94 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#552De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80/100 -
#514
“Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).
”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 800/1200 -
#524
“Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.
”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 600/700 -
#621
Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180/220 -
#512
“Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.
”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 250/300 -
#318
Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/50 -
#554
“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#490
“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#470
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.
”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#651
Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#694Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200/240 -
#544
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#692
“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#32
Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.
Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#734
“Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.
”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.No longer availableDim. 79 x 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#196
Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.
Une armoire à deux portes, style Louis XV.No longer availableDim. 215 x 160 x 64 cmEstimate: € 100/200 -
#578
“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#607
Grote vaas van Chinees porselein. Met houten sokkel.
Un grand vase en porcelaine de Chine. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 120/200 -
#214Buuk
“Hoevelandschap met boerin.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24,5 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#624
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#420
Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60/100 -
#468
Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#403
Drie miniatuurvaasjes van Imariporselein, waarbij twee buikvaasjes en een kalebasvaasje, versierd met een slang.
Trois petits vases miniature en porcelaine Imari, dont deux vases à panse et un vase Kalébas décoré d’un serpent.No longer availableDim. h: 6, 10 & 15 cmEstimate: € 25/40 -
#771
Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#799
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80/120