#615Een Chinees hardhouten salontafel.
#449Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#575Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.
#125Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
#765Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
#463Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#248Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#761Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.
Une statue en bois sculpté. Kuba, Congo.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80 / 120