Similar lots by type
-
#372Beaumont
“Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#542
“Siervaas met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘J. Akkeurga’.
“Vase aux roses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature “J. Akkeurga”.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#402
“Meisjesportret”. Een sanguinetekening. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Portrait de fille”. Dessin en sanguine. Ecole française, XVIIIe siècle;No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#559Wakalove
“Naakten”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 93.
”Nus”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘93.No longer availableDim. 53 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#102
Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#779Maria Rombouts
“Gehurkt jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Garçon accroupi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#152
“Herenportret”. Aquarel op papier. Omstreeks 1830. Met originele kader en glas.
“Portrait d’homme”. Aquarelle sur papie. Vers 1830. Avec cadre d’origine et verre.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 150/180 -
#394Maria Rombouts
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#552
“Bloemenveld met bergdorp in de achtergrond”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Champs de fleurs avec un village de montagne à l’arrière-plan”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#334Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#512t.c.
“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180/220 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954
“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#579GDS
“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#339
Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#544
“Tulpen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tulipes”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#489Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25/40 -
#522
“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#574SMvH
“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#789Maria Rombouts
“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#784Maria Rombouts
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#90
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 400/500 -
#555
Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100/120 -
#591
Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.
Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 200/250 -
#136
Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100/160 -
#592
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#664
“Le souffle dans l’arbre”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/99.
“Le souffle dans l’arbre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 16/99.No longer availableDim. 35 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#648
Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Beide kopjes met een haarlijn.
Deux tasses et deux soucoupes en porcelaine à décor famille rose. Travail chinois, XVIIIe siècle. Les tasses avec cheveu.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#628
Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#748
Nepalese kukri met ingelegd heft en met lederen schede, versierd met koperdraad en blauw-en roodgekleurde pareltjes en voorzien van twee kleine mesjes, de Chakmak en de Karda. Kling met inscriptie “Nepal”.
Kukri népalais à manche incrusté et gaine en cuir décorée de fil de cuivre et de perles bleues et rouges. Muni de deux petits couteaux, le Chakmak et le Karda. Lame inscrit “Népal” en Hindi.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 100/150 -
#450Jean Perret
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen band. In origineel etui.
Montre de dame en acier inoxydable à bracelet en cuir. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#661
Een paar dekselpotten van porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/250 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180