#286
Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#525
Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#264Frans Van Tongerloo
“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#249
Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
#538
Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#546
Een halfrond Engels sideboard/consolekastje, gefineerd en met een glazen blad.
#323
Een cachepot van porcelaine de Paris, een sierschotel van Pillivuyt gemerkt en een melkkannetje.
A flower pot made of porcelain from Paris, a decorative plate by Pillivuyt with markings, and a milk jug.No longer availableDim. h: 17 cm 15 cm l: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Boch Frères
Een lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
#53
Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150 / 200 -
#136
#257
Een wassen hoofd van een kind op houten sokkel, achteraan gemerkt Bacchus, SV-4, made in France.
#569Kashgai
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 130 x 95cmEstimate: € 40 / 50