Similar lots by type
-
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#299R. Rosini
“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60/100 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#806R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#682Edgard Heirman
“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#174Delen
“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200/220 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#212K. Fenser (?)
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50/70 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#714Marcel Van Cauwenbergh
“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#672Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#579Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#310Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943
“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#802Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865
“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800/1000
Other lots in this auction
-
#311
Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.
Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#402Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#122Laura Sylvia GossePeriod: 1881 - 1968
“Stilleven met fruit en Chianti”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Nature morte aux fruits et Chianti". Huile sur toile. Attribuée à.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400/500 -
#636
Een kleine eikenhouten commode in Chippendale-inspiratie met vier laden.
Une petite commode à quatre tiroirs en chêne, inspiration Chippendale.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 60/100 -
#753
Een porseleinen poppenserviesje. Restauraties.
Une dînette en porcelaine, restaurations.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#766
Een bijzettafel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableDim. L: 115 cm; H: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#540
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille rosedecor van kinderen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise avec décor famille rose d’enfants en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#538
Een bord van Chinees porselein met famille rose decor van bloeiende theerozen in een vaas. Bloemen en strikken op de vleugel. Tijdperk Qianlong.
Une assiette chinoise en porcelaine famille rose, décor de fleurs à thé sur le plat, noeuds et fleurs sur l’aile. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100/160 -
#54Edgard Heirman
“Ons Dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Notre village". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#641
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor. meet voorstelling van een pijproker en een aap op een boomstronk. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté, représentation d'un fumeur de pipe et un singe sur un tronc. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 100/140 -
#480
Een salontafeltje met antieke aardewerken tegels. Modern smeedwerk.
Une table de salon avec des carreaux en faïence anciennes. Fer forgé moderne.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 30/50 -
#769Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x177 cmEstimate: € 80/120