Other lots in this auction
-
#111
Een metalen klokje onder een glazen stolp.
Une pendule en métal sous un dôme de verre.No longer availableDim. 34 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#351Val Saint Lambert
Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415
Een houten wandklok met handgeschilderd bloemendecor. Met eglomisé wijzerplaat en afbeelding van twee Duitse officieren.
Une horloge murale en bois avec un décor floral peint à la main. Avec cadran églomisé et image de deux officiers allemands.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 100 / 120 -
#121Hergé
Les Aventures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Kleurenuitgave van 1946, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok.
Les Aventures de Tintin. "Le Lotus Bleu". Edition couleur de 1946, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture éraflées. Bon état, bon bloc complet.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#580
Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.
Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.No longer availableDim. 100 x 37 en 83 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#374
“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
"Femme Art Nouveau". Une lithographie signée.No longer availableDim. 57 x 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#81Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Cupido & Psyche”. Een groep van wit terracotta. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900
« Cupidon & Psyché ». Un groupe de terre cuite blanche. Signé au dos. Vers 1900No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#384Hutschenreuther
Drie beeldjes van diverse putti van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstukjes. Gemerkt.
Trois figurines de divers putti en biscuit multicolore sur socles en porcelaine. Marquées.No longer availableDim. h: 10,5 & 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#258
Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.
Une baïonnette avec un manche en cuivre et un fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 120 / 140 -
#491
Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133
Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200 / 300 -
#485
Een lot zilver waaronder, een taartscheppen met Duitse en Franse keuren, een mes en vork van Delheid en een suikertang en strooier en lepeltje met Belgische en Franse keuren.
Lot d'argenterie comprenant, une pelle à tarte aux poinçons allemands et français, un couteau et une fourchette de Delheid et une pince à sucre et spatule et cuillère aux poinçons belges et français.No longer availableDim. 299,75 gEstimate: € 130 / 160