Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Restant van een signatuur links onderaan. XIXe eeuw.

“Heidezicht”. Olieverf op doek. Restant van een signatuur links onderaan. XIXe eeuw.

“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Traces de signature en bas à gauche. XIXe siècle.
Dim. 35 x 52 cm
SKU: 0602180079.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1005
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    S. Dewael

    “Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #566

    Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.

    Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 157 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #776

    Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.

    Un petit meuble de prière en chêne avec abattant. Première partie XIXième siècle. Un pied a subit une restauration.
    No longer available
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    “Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.

    “Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224

    “Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.

    “Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #951

    “Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.

    “Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Ignace Brice
    Period: 1795 - 1866

    “Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 81 x 63 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #639
    Libert

    “Naaktstudie”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan en gedateerd 1980.

    ”Etude d’un nu.” Huile sur toile. Porte une dédicace à l’arrière et une date.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #508

    Een lot ivoor bestaande uit een krokodil,een blaasinstrument en twee tandfragmenten. Afrikaans snijwerk.

    Lot d’ivoires comprenant une crocodile, un instrument de musique et deux fragments de défense. Travail africain.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1012

    Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.

    Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1104

    Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #587

    Een paar vazen van polychroom porselein. Roestrode fond met vergulde versiering. Twee uitsparingen met enerzijds figuren uit het kabukitheater (gesigneerd) en anderzijds bloeiende theebomen. Arita, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Met houten sokkels.

    Deux vases en porcelaine polychrome. Fond rouge et décorations dorées, représentations de théâtre Kabuki et arbres à thé en fleurs. Arita, XIXième siècle. Marque sous la base. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #259

    “Lezende Marilyn Monroe”. Een foto in een lijst van spiegelglas.

    “Marllyn Monroe lisant”. Photo dans un cadre miroité.
    No longer available
    Dim. 91 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #630

    Een ééndeurskastje en een spiegel met bloemenmotief, beide zwart gelakt en beschilderd. Napoléon III-stijl.

    Petit meuble à une porte et au miroir décoré de fleurs et laqués noir. Style Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #317

    Een smeedijzeren wandkandelaar met vegetaal motief. XIXde eeuw. We voegen er een smeedijzeren roos aan toe, mogelijk van Van Boeckel en een art deco lampenvoet.

    Candélabre d’applique en fer forgé aux motifs végétaux. XIXe siècle. Nous ajoutons une rose en fer forgé, probablement par Louis Van Boeckel, et un pied de lampe art déco.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #339
    Capitte

    “Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Pont”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Bronzen vaasje. Decor met konijnen. Japans werk, XIXde eeuw.

    Petit vase en bronze, décor de lapins. Travail japonais, XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #439

    Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.

    Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #448

    Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.

    Service à café trois pièces en étain. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More