Other lots by Boch
#402
#634
#54MasquelierPeriod: 1741-1811
”Seconde vue d’Ostende”. Une gravure en couleurs d’après O. Le May. Edit: Amis des Arts.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#668
Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
#357Kopenhagen
#99
“Mac Adam te Booischot”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Mac Adam à Booischot”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x75cmEstimate: € 40/60 -
#723
Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
#550
Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.
Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 80/120 -
#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400/600 -
#530
Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.
Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#48
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté. Le tout sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/150