Similar lots by type
-
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#392“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#379Leo FranssenPeriod: 1905 - 1990“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.
"Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen. -
#213Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#389Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#394Armand JamarPeriod: 1870-1946“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#404Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
#574“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
"Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work.
Other lots in this auction
-
#129Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014. -
#362Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders. -
#408BamounEen bronzen of messingen dubbele ceremoniële pijp. versierd met geajoureerde insectenmotieven en onderaan met een mannenkop. Kameroen.
A bronze or brass double ceremonial pipe decorated with openwork insect motifs and a male head at the bottom. From Cameroon. -
#78Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#419Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
"Mother and child." Oil on board. Attributed by origin. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#109Een oude geslepen spiegel in vergulde kader met guirlandes en een romantische schildering op board. Schade aan de kader.
An old cut mirror in a gilded frame with garlands and a romantic painting on board. Damage to the frame. -
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base. -
#328Een kortzwaard van Chinese oorsprong, benen handvat en metalen lemmet, schede in kunsthars en koper. Gedecoreerd met draken.
A short sword of Chinese origin, with a bone handle and metal blade, sheath in synthetic resin and copper. Decorated with dragons. -
#31Christofle FranceEen set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.
A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked. -
#553Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.

