“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.

"Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas.
Dim. 100 x 50 cm
SKU: 2701260452.
Categories: doek, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #452
Estimate: € 120 / 180
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    "Harbor View." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #379
    Leo Franssen
    Period: 1905 - 1990

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #213
    Frans Vantongerloo

    Place a bid ›
    Dim. h 59 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Jac Gijzen

    'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen.
    Place a bid ›
    Dim. h 57 x b 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #539

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #404
    Paul Maas
    Period: 1890-1962

    “Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.

    "Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.
    Place a bid ›
    Dim. 36,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #574

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.

    "Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work.
    Place a bid ›
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #129
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Place a bid ›
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #362
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408
    Bamoun

    Een bronzen of messingen dubbele ceremoniële pijp. versierd met geajoureerde insectenmotieven en onderaan met een mannenkop. Kameroen.

    A bronze or brass double ceremonial pipe decorated with openwork insect motifs and a male head at the bottom. From Cameroon.
    Place a bid ›
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.
    Place a bid ›
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #276

    Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.

    A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels.
    Place a bid ›
    Dim. h 172 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419
    Theodorus Johannes Bertels
    Period: 1882 - 1967

    "Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Een oude geslepen spiegel in vergulde kader met guirlandes en een romantische schildering op board. Schade aan de kader.

    An old cut mirror in a gilded frame with garlands and a romantic painting on board. Damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328

    Een kortzwaard van Chinese oorsprong, benen handvat en metalen lemmet, schede in kunsthars en koper. Gedecoreerd met draken.

    A short sword of Chinese origin, with a bone handle and metal blade, sheath in synthetic resin and copper. Decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31
    Christofle France

    Een set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.

    A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 4,3 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #553
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.