Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Heilige Familie”, biscuit onder stolp

“Heilige Familie”, biscuit onder stolp.

« Sainte Famille », biscuit sous coupole.
99
h27cm x 22cm
Estimate: 3040
Catalogue #99
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #62

    Biscuit vaasje wit, bloemen/vogel tekening gemarkeerd Kaiser, W Germany - 468/19.

    Vase en biscuit blanc, dessin fleur/oiseau marqué Kaiser, W Germany - 468/19.
    No longer available
    Online only
    Dim. h19cm Ø10,5cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #126

    Lot van schaaltje en fles, VSL-look.

    Lot de plat et bouteille, look VSL.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #108

    Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano gris-vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #53

    lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuks groen vaasje h15cm groen vaasje h11cm, schilfer schade onderaan vaasje blauwe rand, h14cm kannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan

    lot de verrerie mixte composé de 4 pièces vase vert h15cm vase vert h11cm, écailles abîmées au fond vase bord bleu, h14cm cruche bleue, h9cm, écailles abîmées au fond
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #247
    Goebel, Germany

    Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.

    Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #38

    Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.

    Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 & 23,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #119
    Capodimonte

    Lot “Capodimonte”, bestaande uit 7 diverse beeldjes.

    Lot "Capodimonte", composé de 7 figurines différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h22cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127

    Schaaltje Boheems, glas en blauw.

    Bol Bohème, verre et bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h11cm x b23cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #183
    Porcellane Principe, Capodimonte

    “Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.

    "Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #253
    Goebel, Germany

    “Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.

    "Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #192
    Capodimonte

    Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.

    Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #50

    3 doosjes met 6 messenleggers, kunststof ingelegd met bloemen. En 2 doosjes met 6 messenleggers, glas en metaal.

    3 boîtes avec 6 porte-couteaux, plastique incrusté de fleurs. Et 2 boîtes avec 6 porte-couteaux, verre et métal.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #189
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.

    « Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    Vase en verre incolore à bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #246
    Goebel, Germany

    “Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.

    "Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #114

    lot 2 vazen blauw en blauw-groen glas, ‘70s.

    lot 2 vases verre bleu et bleu-vert, années 70.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 17 & 13 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243
    Goebel, Germany

    Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.

    Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #185
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #60

    Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.

    Figurine en biscuit blanc, 3 filles avec réparation mineure des dommages à un bras.
    No longer available
    Online only
    Dim. h13,5cm x b13cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #5

    Een kleurloos glazen drageoir.

    Un drageoir en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #73

    Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.

    Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #167
    Esther Guillén

    “Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    "Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.

    Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #125
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Winter”. Een gekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 3/50 buiten de plaat.

    "Hiver". Une gravure colorée. Signée et numérotée 3/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #175

    Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.

    Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #277

    Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.

    Un lot important et varié de Lego de toutes sortes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #26

    Een lot boeken, waarbij vier mbt Laurel & Hardy en één mbt Charlie Chaplin.

    Un lot de livres, dont quatre liés à Laurel & Hardy et un lié à Charlie Chaplin.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Een romantisch koppel van kunststof.

    Un couple romantique en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #154

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #212

    Een paar grote schelpen met parelmoer.

    Une paire de gros coquillages avec nacre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More