Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
Hanfstaengl

“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.

"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".
Dim. 50 x 38 cm
SKU: 1604240024.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #24
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #192
    J & J Woods ltd Rainhill

    Een zwaar bronzen en dik glazen patrijspoort, gemerkt “J & J Woods ltd Rainhill”, UK, Medio 1910. Als kader voor een striptekening op papier met opschrift “M.S. Hippopotamus”, onderaan gesigneerd en gedateerd.

    A heavy bronze and thick glass porthole, marked "J & J Woods ltd Rainhill", UK, circa 1910. Framing a comic drawing on paper with the inscription "M.S. Hippopotamus", signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #364

    “Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.

    "From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.
    No longer available
    Dim. 12 x 8cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “La Royale Belge”, een originele chromolitho van Henri Cassiers met zegel van 21 juni 1944.

    "La Royale Belge", an original chromolithograph by Henri Cassiers with a seal from June 21, 1944.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #12
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    “Menigte aan de stadspoort”. Een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 2/100.

    "Crowd at the city gate". An etching on paper, signed outside the plate and numbered 2/100.
    No longer available
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Frans Vantongerloo

    “Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor View". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Louis Van Lint
    Period: 1909-1986

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, mixed media op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #284
    Albert Saverys
    Period: 1886-1964

    “Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.

    "Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #359

    “Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.

    “Daughter of Jean Baptiste Madou with husband.” A pair of hand-colored photo portraits. Inscribed on the back, 19th century.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Koppel bij graanschoven’, een kleurenlithografie, getekend buiten de plaat Alfons Blomme, 1929.

    "Pair by Sheaves of Grain", a color lithograph, signed off plate Alfons Blomme, 1929.
    No longer available
    Dim. 54 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184

    Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.

    A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #42

    “Von Mechelen”, een 18e eeuwse ingekleurde gravure met opschrift Mechlinia Dominium.

    "Von Mechelen", an 18th-century hand-colored engraving inscribed Mechlinia Dominium.
    No longer available
    Dim. 16 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    Jules Marie Canneel
    Period: 1881 - 1953

    “Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.

    "Elegant." A drawing on paper, mixed media. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 35 x 22cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #402
    Ito Nisaburo
    Period: 1910-1988

    “Bonsai Chrysantemum”. Een Japanse houtsnede op papier. Draagt zegel.

    "Bonsai Chrysanthemum". A Japanese woodcut on paper. Bears seal.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 53,5 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #750

    Een groot gevarieerd lot postzegels waaronder 12 albums en 2 dozen met losse zegels, bestaande uit o.a: 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.

    A large varied lot of stamps including 12 albums and 2 boxes of loose stamps, including: 1 Borec album Germany, Bund between 1974-1984, and 1 stock album GDR between 1980-1990. Also included is a small album with First Day Covers.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 260
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.

    "Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.
    No longer available
    Dim. 49 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #372
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.

    'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    “Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Sitting lady". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329

    “Riviergezicht”. Een kleurenets op papier, onderaan gesigneerd “Berthoud” en genummerd 288/350.

    "River view". A color etching on paper, signed at the bottom "Berthoud" and numbered 288/350.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    “Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.

    "Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.
    No longer available
    Dim. 55 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384
    H. Brande

    “Stilleven met fruit”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1989.

    "Still life with fruit." A painting, watercolor on paper. Signed and dated 1989 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #354
    Anton Dunker
    Period: 1770

    “Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    No longer available
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #332
    Paul Boonaert
    Period: °1946

    “Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.

    "Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #260
    Parker

    Een gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.

    A lacquer fountain pen wit 18 kt 750 point.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #553

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel.

    A wood-carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #418

    Een Art-Deco glazen roterende wereldbol op een koperen voetje, gemerkt Globe Universel Diamètre 21 cm.

    An Art Deco glass rotating globe on a copper base, marked Globe Universel Diameter 21 cm.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340
    Jacob Zech Original

    Een polshorloge, model Legacy Z0.1520.003, in bijbehorende doos.

    A wristwatch, model Legacy Z0.1520.003, in its original box.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #193

    Een 19e eeuws massief eikenhouten gesculpteerd beeld van paus Célestin. De H. Celestinus V, geboren als Pietro del Morrone (Isernia, 1215 – Fumone, 19 mei 1296) was paus gedurende zes maanden van het jaar 1294.

    A 19th-century solid oak carved statue of Pope Celestine V. St. Celestine V, born Pietro del Morrone (Isernia, 1215 – Fumone, May 19, 1296), was pope for six months in the year 1294.
    No longer available
    Dim. h 93 x b 36 x d 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #455

    Een salonnetje in Louis-XVI stijl bijstaande uit een tweezits-bankje en twee armstoelen. Ecru gepatineerd en groene velours stoffering.

    A small living room set in Louis XVI style comprising a two-seater sofa and two armchairs. Antique ecru and green velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 94 x 125 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.

    A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.
    No longer available
    Dim. 67,5 x 27 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    “Maria met kind”. Een polychroom houten triptiek met religieus tafereel, olieverf op paneel. In een antiek houten kastje.

    "Mary with child". A polychrome wooden triptych with a religious scene, oil on panel. Housed in an antique wooden cabinet.
    No longer available
    Dim. 40 x 62 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289

    “De Bloemenverkoopster”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "The Flower Seller". Charcoal on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #366

    Een mahoniehouten en wortelhout gefineerd naaitafeltje met lade en klep. Poten met kruisverbinding in H. Sporen van slijtage.

    A mahogany and root wood veneered sewing table with drawer and flap. Legs with cross connection in H. Signs of wear.
    No longer available
    Dim. 74 x 54,5 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    Een tafelspiegel met schildpadimitatie.

    A table mirror with tortoiseshell imitation.
    No longer available
    Dim. 45 x 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More