#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
#384Willem Vermandere“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
"Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#571BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#498Gold ImariEen kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.No longer availableDim. h 47 & 42 cmEstimate: € 80 / 100