#291
A lot of 4 copper cachepots with sculpted details and supported by 3 claw feet.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#157A. Rolle
“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500/600 -
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968
“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#399Bogaert
“Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.
#563
“De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.
"The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 80/120 -
#655
Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
A set of 6 oak chairs.No longer availableDim. 99 x 45 x 40cmEstimate: € 60/90 -
#648
#396Indo-Hamadan
Een handgeknoopte Indische wollen loper.
#538
#663Hamadan
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#242Eugène Meulemans
‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.
#589
Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80/120