Other lots in this auction
-
#288“Margaretha van Oostenrijk”. Notenhouten beeld. Gesigneerd J. Kuhn.
“Marguerite d’Autriche”. Une statue en noyer sculpté. Porte la signature J. Kuhn.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#335Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.No longer availableDim. bruto: 32,40 gEstimate: € 500 / 600 -
#533Een grote kom van Chinees porselein met een blauw decor van tekens en met messingen rand. Onderaan gemerkt.
Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#124Van Damme“Hollands rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage fluvial hollandais”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 100 / 160 -
#748Val St. LambertEen vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 16 & 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een verguld houten schouwspiegel, versierd met barokke motieven. XIXe eeuw.
Trumeau en bois doré décoré de motifs baroques. XIXe siècle.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#542“Zicht op de Rijn”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Wille’.
“Vue sur le Rhin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Wille’.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 120 / 160 -
#433Drie Chinese borden van aardewerk. Restauraties.
Trois assiettes chinoises en faïence. Restaurées.No longer availableDim. Ø: 20 - 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Twee Napoleontische soldaten van veelkleurig porselein.
Deux soldats napoléoniens en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H: 25 cm & 25 cmEstimate: € 60 / 70 -
#759Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#796Een poppendisplay van hout en glas in de stijl van het laatste avondmaal van Da Vinci.
Display à poupées en bois et verre inspiré par la Dernière Cène.No longer availableDim. 45 x 162 x 38 cmEstimate: € 40 / 50

