Other lots in this auction
-
#7
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 1800/2200 -
#27
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableOnline onlyDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120/180 -
#81
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#87
Een serie van zes Victoriaanse stoelen en een “carver chair”.
Une série de six chaises Victoriennes et une “carver chair”.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 96 cmEstimate: € 350/450 -
#115
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 255 cmEstimate: € 300/500 -
#84
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/120 -
#22
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#18
Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#57
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#74
Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#105Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 140 x 71 cmEstimate: € 200/300 -
#46
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80/100