Other lots in this auction
-
#396Een paar vazen van Japans porselein met meerkleurig decor van bloesems. Onderaan gemerkt. Eén met schilfer aan de basis.
Une paire de vases en porcelaine japonaise à décor de fleurs multicolores. Marqué en bas. Un avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#197“Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.
Danseuses . Un groupe en bronze d'après une œuvre de Moreau. Sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200 / 240 -
#553Een verguld bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#585Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#423Maryse RaynPeriod: °1958Vier hoogreliëfs met personages. Keramiek. Gesigneerd.
Quatre hauts reliefs avec personnages. Céramique. Signé.No longer availableDim. 40 x 20, 25 x 20 en 19 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45 / 60 -
#627Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 240 -
#216Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir à deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110 -
#224Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150 / 160 -
#616Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#538Een paar kraagvazen van Japans Kutani-porselein met decors van talloze personages. Onderaan gemerkt. Meiji-periode.
Paire de vases à col en porcelaine japonaise Kutani décorés de nombreux personnages. Marqué en bas. Période Meiji.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300

