Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.
Nicolas Guerard
Period: 1680 - 1738

“Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.

Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.
Dim. 26 x 18 cm
SKU: 1512200349.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #377

    Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Iran.

    Lampe avec abat-jour et base en batik d'Iran.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #404

    Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.

    Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.
    No longer available
    Dim. 80 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.

    Tête d'homme barbu en bois sculpté pour décoration murale.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634

    “Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 29 x 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #393
    Nieuwpoort

    Een lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.

    Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #542

    “La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.

    La toilette . Huile sur panneau. Non signée. Datée 1938 au dos.
    No longer available
    Dim. 70 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #153

    Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.

    Vase balustre oriental en argent pressé et gravé. Marqué en bas. 294 g.
    No longer available
    Dim. H. 11,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #118
    Swarovski

    “Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.

    Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Indonesië. Met extra kappen.

    Lampe de table avec abat-jour et base en batik d'Indonésie. Avec des abat-jour supplémentaires.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Henri (?) Descamps

    “Op een parkbank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    “Sur un banc dans le parc”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.
    No longer available
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More