#156Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.
Une salle à manger en noyer d'inspiration Louis XVI composée de deux buffets en marbre, un à deux corps, d'une table en marbre et de six chaises assorties. Dimensions: Buffet: 104 x 126 x 57 cm Buffet haut: 212 x 126 x 57 cm, table: 120 x 90 cm.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#481Drie Chinese bronzen vazen, twee vormen een paar met een landschapsdecor (onderaan gemerkt), de derde naar XVde eeuws voorbeeld versierd met symbolen.
Trois vases en bronze chinois, deux forment une paire avec un décor de paysage (marqué en dessous), le troisième d’après l'exemple du XVème siècle décoré de symboles.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#280Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.
Trois pièces différentes dont: Arabie, Bostra, Philipe II César 244-216. Bronze 245/246. 6,13 g. Phénicie, Dora. Trajan 98-117. Bronze. BMC 32. 12,94 g. Judée, Première révolte contre Rome 66-70. Bronze 69, Jérusalem. AJC 30. 5,85 g.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#352“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50 / 70 -
#487Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Quatre pots chinois en faïence et porcelaine. Montures en laiton.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Joris MinnePeriod: 1897 - 1988Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80