Other lots by Goebel, Germany
-
#378Goebel, Germany“Wanderbub mit hund”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 5.
"Wanderbub mit hund". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 5.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#363Goebel, Germany“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
"Le critique d'art". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. N° 318. Première édition 1991.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598Goebel, Germany“Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.
"Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#673Goebel, Germany“Muß noch gießen” & “Muß noch umgraben”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.729 & 727. Speciale editie M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.
"Muß noch gießen" & "Muß noch umgraben". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°729 & 727. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#678Goebel, Germany“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#668Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#653Goebel, Germany“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658Goebel, Germany“Strickliesl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 69.
"Strickliesl". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 69.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#628Goebel, Germany“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 337. 1972
"Cendrillon". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 337. 1972No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#623Goebel, Germany“Freunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
"Freunde". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 182.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35 / 50 -
#438Goebel, Germany“Schneiderlein”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308. 1972.
"Schneiderlein". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 308. 1972.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Goebel, Germany“’I’ habs erreicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 315. 1955.
"I’habs erreicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 315. 1955.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#277Goebel, GermanyEen Afrikaanse olifant van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 36018.
Un éléphant d'Afrique en porcelaine multicolore. Marqué. N° 36018.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 70 / 100
Similar lots by type
-
#543Goebel, Germany“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Goebel, West-Germany“Kükenmütterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 57/I.
"Kükenmütterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 57/I.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544Goebel, Germany“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#593Goebel, West-Germany“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#633Goebel, West-Germany“Geigerlein mit Hund”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 1.
Geigerlein mit Hund. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 1.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#554Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#615Goebel, GermanyVijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#538Goebel, Germany“Fahr in die Weinacht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 396/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Fahr in die Weinnacht". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 396/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#358Goebel, West-Germany“Im Hühnerhof”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 199/1.
Im Huhnerhof. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 199/1.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#643Goebel, Germany“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Goebel, Germany“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#353Goebel, Germany“Nix für dich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 317.
"Nix fourrure dich". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 317.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#648Goebel, Germany“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#564Goebel, West-Germany“Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
«Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Goebel, West-Germany“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#563Goebel, Germany“Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
"Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Goebel, West-Germany“In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.
« In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Goebel, Germany“Stille nacht, Heilige nacht”. Een roterend muziekgroepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van Frobek. Onderaan gemerkt. No. 42 328.
"Nuit silencieuse, nuit sainte". Un groupe de musique tournant en biscuit multicolore de la série Frobek. Marqué en bas. no. 42 328.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#568Goebel, Germany“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#383Goebel, West-Germany“Behut’ uns beide”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 658. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1997/98.
"Behut' uns beide". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 658. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1997/98.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548Goebel, Germany“Märchenstunde”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 458. Eerste uitgave 1992. Gesigneerd door de decorateur.
"Märchenstunde". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 458. Première édition 1992. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#368Goebel, West-Germany“Coffee break”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 409. Exclusieve uitgave voor de Goebel Collectors Club No.8.
"Pause café". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no 409. Édition exclusive pour le Goebel Collectors Club No.8.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#583Goebel, West-Germany“Engel mit Kerze”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 192. Gesigneerd door de decorateur.
Engel mit Kerze. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 192. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 900 / 1000 -
#48Een handtas in krokodillenleer uit de jaren ‘50 in goede staat.
Un sac à main en cuir de crocodile des années 1950 en bon état.No longer availableDim. 18,5 x 23,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Goebel, Germany“Erster Schnee” &,“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2035 & 2036. Eerste uitgaves 1999.
"Erster Schnee" &, "Hoffentlich shneit’s bald wieder". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 2035 & 2036. Premières éditions 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#411Een olifant van deels gepolychromeerd Japans porselein met kleine jardinière op de rug. Gemerkt op de buik.
Un éléphant en porcelaine japonaise en partie polychrome avec une petite jardinière au dos. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#350Ice Watch QuartzEen roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#201Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Kundo electronicEen verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeilboten op de vaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers en route". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#357SwarovskiZes diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een muisje, een zwaan, een groot en een klein beertje, een kleine pinguïn en een vlinder. Op vier presentatiespiegeltjes. Gemerkt.
Six animaux en cristal incolore taillé, composés d'une souris, d'un cygne, d'un grand et d'un petit ours, d'un petit pingouin et d'un papillon. Sur quatre miroirs de présentation. Marqués.No longer availableDim. h: 3,5 - 6,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#257Een pendule met open werk in glazen kastje op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée squelette dans une vitrine en verre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278Val Saint LambertEen kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 50




