#270“Olympische spelen Montreal 1976. Een collectie van vier zilveren munten in etui. 2 van 10 CAD, 2 van 5 CAD. 925‰.
“Olympic Games Montreal 1976. A collection of four silver coins in case. 2 of 10 CAD, 2 of 5 CAD. 925‰.No longer availableDim. 134,55 g - 925 ‰Estimate: € 50 / 70 -
#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#45Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.
A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#18Goebel“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit, ontworpen door Maria Innocentia Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 96.
Gretel. A figurine of multi-coloured biscuit, designed by Maria Innocentia Hummel. Marked and numbered 96 on the bottom.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#531Een eikenhouten trogkast.
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#332Jan Van Boom“Stilleven met fruitschaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit bowl". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#315PomPiet Pienter en Bert Bibber. 39 albums (nummer 12 ontbreekt in de volledige reeks ongekleurde albums). Ed. De Vlijt. Zeer goede staat behalve nr 5 en nr 10.
Piet Pienter and Bert Bibber. 39 albums (number 12 is missing from the full series of uncolored albums). Ed. The Vlijt. Very good condition except for nr 5 and nr 10.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
A lot of 6 mahogany chairs with upholstered spring seats. Design by Serrurier-Bovy.No longer availableDim. h83 x l43 x b44Estimate: € 200 / 300