#623Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.
Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#100Een 18 karaats geelgouden kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold cross set with brilliants with a combined weight of approx. 0.40 ct.No longer availableDim. 31,75 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#684Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.No longer availableDim. h +- 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#418Een set van drie Chinees porseleinen borden, met nog een andere toegevoegd. Meerdere haarscheuren.
A set of three Chinese porcelain plates, with another added. Multiple hairline cracks.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”, schilderij olieverf op doek op paneel, afgebeeld stoomboten in aantocht, gesigneerd onderaan “H.J. Pauwels”, ingekaderd.
"Harbour view", painting oil on canvas on panel, depicting steamers approaching, signed at the bottom "HJ Pauwels", framed.No longer availableDim. 45 x 54cmEstimate: € 150 / 300 -
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#50Een 18 karaats wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 450 / 550