Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.

“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.

“Berger aux alpagas”. Petit groupe en argent. 65,45 g.
Dim. l: 12,5 cm
SKU: 1003200267.
Categories: Zamak, Zilver.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253

    Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.

    Couvert en argent français quatre pièces. Dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #243

    Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram

    Petite assiette arabe en argent avec décor gravé. 256,3 g.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    Een reeks van zes open zoutvaatjes van massief zilver, versierd met hermenfiguren. Parijse keuren, 1809-1819.

    Suite de six salières ouvertes en argent massif, décorées de hermès. Poinçons de Paris, 1809-1819.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #218

    “Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.

    “Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. 35 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #281

    Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.

    Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .
    No longer available
    Dim. 17,5 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #452

    Een Zuidoost-Aziatisch tafereel, een batikdruk op zijde.

    Scène asiatique, imprimé sur soie.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #477

    Konica analoog fototoestel met diverse lenzen. In tas.

    Appareil de photographie analogue Konica. Avec plusieurs lentilles. Dans un sac.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #136

    Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.

    Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø 95 - H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #450

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een armstoel met uitgestoken motieven en gedraaide spijltjes in de rug. XIXde eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173

    Russische icoon met de martelares Paraskeva. XIXde eeuw. Verguldsel en lettering uitgewist.

    Icône russe représentant la Martyre Paraskeva. XIXe siècle. Dorure et lettrage effacés.
    No longer available
    Dim. 35 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259

    Een paar gepolychromeerde porseleinen beeldjes van een man en een vrouw. Weelderig gekleurd. Schade aan één voet.

    Paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un homme et une femme richement colorés. Dégât à un pied.
    No longer available
    Dim. h: 41 en 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #798

    Een olieluchter met aardewerken kap.

    Lustre à huile à abat-jour en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #463

    Een lot gesculpteerd ivoor uit de eerste helft van de XXe eeuw, bestaande uit drie vaasjes, twee beeldjes, twee servetringen en een halssnoer.

    Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #707

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Zwart-bruine ogen. Oosterse kleding. Gemerkt S.F.B.J. Paris en genummerd.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bruns-noirs. Vêtements anciens. Marque S.F.B.J. Paris et numérotée.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 415 x 245 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #506

    “Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.

    “Déesse du Viêt Nam Central”. Sculpture en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More