Other lots by Pauwels
Other lots in this auction
-
#388Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.No longer availableDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#372Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Septembre 1992. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#284Victoria Naï(?)“Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.
Portrait de la chanteuse d’ABBA, Agnetha. Pastel sur papier. Signé et daté Paris '77.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 35 / 40 -
#65Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een robijn van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 300 / 400 -
#129Adèle Koekkoek“Neerhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de basse cour. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669“Woelige stroom.” Olieverf op doek. Restauratie en meerdere puncties.
Courant dur. Huile sur toile. Restauration et multiples piqûres.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#162Raf Temmerman“Hoevezicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Een oude bok lust ook wel een groen blaadje”. Met diverse personages, waaronder Marnix Gijsen. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.
Une vieille chèvre aime aussi une feuille verte. Avec divers personnages, dont Marnix Gijsen. Vitrail avec éclairage. Signé.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#541Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#26Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#252E. Deleers“Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100

