#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#15KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#279Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#124Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#98UnicaEen polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.
A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#38Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.
Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50