Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
Claes Pieter Berchem

“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.

”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.
Dim. 17 x 11,8 cm
SKU: 1112180012.
Category: Grafiek.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #104
    Victor Marie Picot

    “Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.

    ”Nymphes”. Une gravure mise en couleurs à la main dans un cadre en acajou d’époque. Londres, 1780.
    No longer available
    Dim. 56 x 46
    Estimate: € 100 / 120
  • #64
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.

    ”Jeune femme à chapeau et perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 46,5 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #442

    “Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.

    ”Cois”. Une gravure sur bois en couleurs. Une réimpression d’après une oeuvre par Koniyoshi.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.

    Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.
    No longer available
    Dim. 61 x 87 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #462
    Dane Andeyer

    “Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.

    ”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #32

    Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.

    Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #39
    Pierre-Yves Trémois
    Period: °1921

    “Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.

    ”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 124/385 hors planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #469
    Hiroshige II
    Period: 1826 - 1869

    “Roman van Genji”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. 1861.

    ”Roman de Genji”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. 1861.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Verrerie Leroy de Paris

    “Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du Verre.” Affiche van de wereldtentoonstelling van 1894 te Antwerpen met geweven glas.

    ”Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du verre”. Une affiche de l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.
    No longer available
    Dim. 43 x 32,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #69
    Armand Apol

    “Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.

    ”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #709

    Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.

    Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.

    “Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #739
    Mario Brunetti
    Period: 1907 - 1995

    “Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.

    ”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.

    ”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #29
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.

    ”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #399

    Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.

    Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410

    Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.

    Un lot de verres en cristal divers, dont 18 verres à vin rouge, 4 verres à vin blanc, 4 flûtes à champagne, 2 coupes, 5 verres à apéritif, 9 verres verts et 6 autres verres. Quelques éclats. La plupart Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #555

    Een moderne lederen armstoel met elektrische bediening.

    Un fauteuil moderne en cuir éléctrique.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #76

    Een gefineerd bijzettafeltje met een lade, op drie gevlochten poten en versierd met marquetterie.

    Une petite table en bois de placage à un tiroir, sur trois pieds tressés et décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #576
    Indo Mir

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 390 x 294 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #411

    Twee documentatieboeken: ‘ Droomauto’s 1001 foto’s’ REBO productions. en ‘ VW BEETLE: Icon of style’; A. Sannia, Tectum publishers.

    Deux livres de documentation: ‘ Droomauto’s 1001 foto’s’ REBO productions. ‘ VW BEETLE: Icon of style’; A. Sannia, Tectum publishers.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 5,38 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #302
    Alex Van Cuyck

    “Zimmerplein te Lier, ten tijden van de vissershaven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Place Zimmer à Lier à l’époque du port de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #728

    Twee Afrikaanse beeldjes.

    Deux statues africaines.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #544

    “Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

    ”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #762

    Een paar verguld koperen engeltjes op arduinen voetstukjes.

    Une paire de petits anges en cuivre doré sur des socles en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More