#70Een 18 K geelgouden schakelketting.
#428Drie borden van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen op de vleugel en vogels in bloeiende struiken op het plat. XIXe eeuw. Enkele kleine randschilfers.
Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs sur l'aile et d'oiseaux en arbustes fleuris sur le plateau. XIXème siècle. Quelques petits éclats de bords.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#98Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#517Een paar Chinees porseleinen balustervazen met meerkleurige decors.
#410Een koperen Indische Shiva.
#66Een mahoniehouten speeltafel met openklapbaar blad. Verkorte poten.
#343Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.
Une tirelire de mission en plâtre multicolore représentant un enfant noir avec tête hochante.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70