Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herder met schapen”. Een glas-in-loodraam gemonteerd in een lichtbak. Gemonogrammeerd C.B. en gedateerd ‘85.

“Herder met schapen”. Een glas-in-loodraam gemonteerd in een lichtbak. Gemonogrammeerd C.B. en gedateerd ‘85.

“Berger et ses moutons”. Vitrail montée dans une armature à lumière. Monogrammée C.B. et datée 1985.
Dim. 46 x 37 cm
SKU: 2004210089.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #89
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee vierkante en twee rechthoekige asbakken en vier kleine ronde asbakjes. Allen in originele dozen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé de deux cendriers carrés et deux rectangulaires et de quatre petits cendriers ronds. Le tout dans des boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. b: 12 - 14 cm & Ø: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    “Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Op te frissen. Vroeg XIXe eeuw.

    Scène d'auberge . Huile sur panneau. A rafraîchir. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 42 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #282

    Een zeldzame reeks handgetekende prenten voor een toverlantaarn. Omstreeks 1900.

    Une rare série d'estampes dessinées à la main pour une lanterne magique. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 65
  • #388

    Een meerkleurig glazen designvaas.

    Un vase design en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #456

    Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient.
    No longer available
    Dim. 315 x 445 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #308
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.

    Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #587

    Een metalen plaquette met Napoleon in profiel.

    Une plaque de métal avec Napoléon de profil.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #454

    Twee handgeschilderde Chinese prenten van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd.

    Deux gravures chinoises peintes à la main représentant des oiseaux sur des branches fleuries. Signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 32 & 66 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #481

    Nkisi nkoni. Congolese fetisj met spijkers. Houten beeld. DRC.

    Nkisi nkoni. Fétiche congolais avec des clous. Statue en bois. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #118

    Een lot zilver, bestaande uit 11 lepeltjes en een pollepel van Delheid, 8 theelepeltjes en 9 eierlepeltjes.

    Lot d'argent, composé de 11 cuillères et une louche de Delheid, 8 cuillères à café et 9 cuillères à œufs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #435

    Een Hotai van gebeeldhouwd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.

    Un Hotai en jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More