#544
“Kasura”. Gemengde techniek.
#182
“Maria en Christus overhandigen een rozenkrans aan een kloosterzuster” en “Banket met talrijke personages en engelen”. Een paar. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herstellingen.
“Marie et le Christ donnent un chapelet à une religieuse” et “Banquet avec de nombreux personnages et anges”. Une paire. Huile sur toile. Vers 1700. Réparations.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 600 / 800 -
#477
Konica analoog fototoestel met diverse lenzen. In tas.
Appareil de photographie analogue Konica. Avec plusieurs lentilles. Dans un sac.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#509
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt A.M. 189 4/0.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Vêtements anciens. Marque A.M. 189 4/0.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 600 / 700 -
#174
Oude Russische icoon met de Aanbidding van Maria.
Icône russe ancienne représentant l’adoration de Marie.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#620
#624
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#378Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
#510Telefunken
Een oude radio in bakelieten kast. Type 33W:E. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio en bakelite. Type 33W:R. Année 1930.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#647
Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80 / 120