Similar lots by type
-
#349Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954
“Heidelandschap met meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage et étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#300Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#355H. Goovaerts
“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100/180 -
#159
“Zeilschip op woelige zee”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
"Voilier sur mer agitée". Huile sur panneau. Signée mais signature illisible. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#330Leo Jordaens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#395Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#394Simon
“Stilleven met appelen en pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte, pipe et pommes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918
“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#192Ursula Homeyer
“Meisje met sinaasappel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Fille et orange". Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#315Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#399Maurice Stoelen
“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#169Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#385Greet Rossau
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 72 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#380
“Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Marine". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#412
Een reeks van vier decoratieve schilderijen met bloemen en vogels, olieverf op doek. In zwartgepatineerde kaders.
Suite de quatre tableaux décoratifs aux fleurs et oiseaux. Huile sur toile. Cadres patinés noirs.No longer availableDim. 179 x 59 cmEstimate: € 500/800
Other lots in this auction
-
#227
Zeven borden van Imari porselein met diverse decors. Japan, XIXde eeuw.
Sept assiettes en porcelaine Imari a décors divers. Japon, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120/200 -
#193
Een famille verte schotel met een drakendecor. Achteraan met een apocrief Kangxi-merk.
Un plat famille verte avec décor de dragons. Marque Kangxi à l'arrière.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100/120 -
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#24
Een eikenhouten klapspiegeltje. Circa 1800.
Un petit miroir pivotant en chêne. +- 1800.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 60/80 -
#240
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180/240 -
#158
Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120/180 -
#96
Een verlengbare tafel met vier tapse poten. Inclusief drie verlengbladen van 55 cm.
Une table à pieds gaines, avec trois rallonges de 55 cm.No longer availableDim. l: 188 cmEstimate: € 60/100 -
#62
Een paar fauteuils met gcapitonneerde bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils capitonnés de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#256
Een verlengbare tafel met balustervormige poten.
Table à allonges et aux pieds balustres.No longer availableDim. H. 71 x 112 x 102 cmEstimate: € 80/120 -
#417
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120/200 -
#223
Drie schotels van polychroom porselein, met de hand beschilderd. Achteraan gemerkt en twee ervan met een opschrift: “Römischen Vasenverkaufer” en “Pyrrhäus beschutz Adromache”. Wenen, XIXde eeuw.
Trois assiettes en porcelaine polychrome, peintes à la main. Portent une marque à l'arrière, dont deux avec l'écriture: "Römischen Vasenverkaufer' et "Pyrrhäus beschutz Adromache". Vienne, XIXième siècle.No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 500/700 -
#12
Twee stoelen van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug.
Deux chaises en bois doré de style Louis XVI. Sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 60/100