Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Royal Dux

“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

"Bergère avec trois moutons". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
Dim. H. 25 cm
SKU: 3008220073.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 140 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #178

    Een groot lot albums met Belgische zegels. - Pax Album met een aantal zegels tussen 1849 en 1943. - Twee Davo-albums met zegels tussen 1849 en 1984, met een aantal velletjes, express-en luchtpost e.d. - 8 Albums met diverse Belgische zegels.

    Un grand lot d'albums avec des timbres belges. - Album Pax avec un certain nombre de timbres entre 1849 et 1943. - Deux albums Davo avec des timbres entre 1849 et 1984, avec un certain nombre de feuilles, express et poste aérienne, etc. - 8 Albums avec divers timbres belges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #440
    Delheid

    Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.

    Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .
    No longer available
    Dim. 379,37 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #459

    “De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.

    "Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.
    No longer available
    Dim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203

    Een lot postzegels. Een album met daarin enkele mooie vooroorlogse Belgische reeksen, o.m. tuberculosebestrijding. Franse zegels, gedeelten van vellen en losse zegels, o.m. 1925. Twee kleine Franse catalogi (1946-47), een gevuld mapje voor ruilzegels, een Amerikaanse luchtpostbrief met “geöffnet”-klever etc. Bovendien een grote partij losse, vaak nog niet afgeweekte vooroorlogse zegels van diverse landen, vooral België en Frankrijk, maar ook andere landen.

    Lot de timbres. Un album contenant de belles séries belges d'avant-guerre, sur la lutte contre la tuberculose. Timbres français, parties de feuilles et timbres en vrac, vers 1925. Deux petits catalogues français (1946-47), une chemise remplie pour les timbres d'échange, une lettre par avion américaine avec autocollant "geöffnet", etc. De plus, un lot important de timbres en vrac , souvent pas encore imbibés de timbres d'avant-guerre de divers pays, notamment la Belgique et la France, mais aussi(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #219

    “Zeezicht.” Olieverf op paneel. Hollandse school.

    "Vue marine." Peinture à l'huile sur panneau. Ecole hollandaise.
    No longer available
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.

    Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569
    Hom Ruinsteds

    “Klaprozen, vlinder en kever”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    « Coquelicots, papillon et scarabée ». Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #245
    Ivora, Gouda

    Een art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.

    Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. H:18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    “Surrealistisch tafereel in de tuin”. Gemengde verftechniek op paneel. Draagt apocrief signatuur.

    "Scène surréaliste dans le jardin". Technique de peinture mixte sur panneau. Porte une signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #254
    Marcel Ruyssinck

    “Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fille au chat". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #431

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour impériale dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More