Other lots by Goebel
-
#671Goebel
Vijf meisjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Cinq filles en biscuit polychrome dans une série par M.I Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#673Goebel
“Kleine Tiroler”, “Breiend meisje” & “Meisje met pop”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petit Tyrolien”. “Fille tricotant”. “Fille à la poupée”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1Goebel
Een lampje van meerkleurig porselein in de vorm van een uiltje. Onderaan gemerkt.
Petit lampadaire en porcelaine polychrome en forme d’un petit hibou. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/35
Similar lots by type
-
#17Sitzendorf
Een lot van twaalf kleine militaire bustes van meerkleurig porselein in de vorm van Napoleon en zijn generaals. We voegen er vier staande militaire beeldjes aan toe. Gemerkt.
Lot de douze bustes de militaires du XIXe siècle en porcelaine polychrome représentant Napoléon et les généraux de Waterloo. Nous ajoutons quatre statuettes de militaires en pleine longueur. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de chiens de pho de couleur rouille et de calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 58 cmEstimate: € 150/200 -
#681
Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#9
Een lot Limogesporselein, bestaande uit een komfoor, een milieu de table, een cachepot en een ovaal schoteltje.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant un réchaud, un milieu de table, un cache-pot et un petit plat ovale.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#547
Een paar vazen van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen en versierd met twee olifantjes. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages et de fleurs. Anses en forme de têtes d’éléphant. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/180 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#628
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150/200 -
#183
Een grote rechthoekige schotel van Chinees porselein met een gechantourneerde rand en met diverse bloemen op het plat. Slijtage aan het decor. Tijdperk Qinglong.
Grand plat rectangulaire en porcelaine de Chine au bord chantourné et avec différentes fleurs dans le creux. Usures au décor. Epoque Qinglong.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#341
Een lot porselein, bestaande uit drie beeldjes, waarvan twee onderaan gemerkt en een whiskyfles van Limoges. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een meisje met een ei aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois statuettes dont deux marquées sous la base et une bouteille à whisky de Limoges. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant une fille avec un oeuf.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#498
Een buikvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders op een oranje fond. Onderaan gemerkt met stempel.
Petit vase pansu en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et de papillons sur fond orange. Marque au cachet sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#697
Een klein mahoniehouten bijzettafeltje op centrale driepoot. Het blad van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit guéridon en acajou sur tripode central. La tablette en porcelaine de Limoges à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#443
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een vogeldecor naar het famille verte porselein.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome avec décor d’oiseaux d’après la famille rose.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 60/80 -
#29
Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.
Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#457
Een langwerpige schotel van Chinees porselein met een famille rose decor versierd.
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#533
Een beursvormige vaas op drie pootjes van kobaltblauw en verguld Chinees porselein, versierd met een Europees jachtdecor.
Vase bursiforme sur trois pieds en porcelaine de Chine bleue cobalt et dorée. Décor d’une scène de chasse européenne.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#691
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#753
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#308Sitzendorf
“Napoleon en zijn officieren”. Een serie van twaalf beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en met een kleine biografie.
“Napoléon et ses officiers”. Suite de douze statuettes en porcelaine polychrome. Marques sous les bases et avec petite biographie.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 180/240 -
#307
Twee hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig decor versierd.
Deux différents vases cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#467
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280/300 -
#263
Een kleine gemberpot en een gedeelte van een tulpenvaas in blauw en wit porselein. Beide met bloesems in het decor. China.
Petit pot à gingembre et une partie d’un tulipier en porcelaine bleue et blanche. Les deux décorés de fleurs. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#701
Een banjo met gefineerde kast, achteraan versierd met een ingelegde banjo spelende clown.
Banjo en bois de placage, le dos à décor incrusté d’un clown jouant le banjoNo longer availableEstimate: € 60/70 -
#686
Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200/300 -
#299M. Van Blockland
“Stilleven met bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux panier de fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#126
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#540Cyma en Helvetia
Twee verschillende zakhorloges remontoirs. Eén genummerd en swiss made.
Deux différentes remontoirs. L’un numéroté et “Swiss made”.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#469Luc HoenraetPeriod: °1941
“Zonder titel”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 40/100.
“Sans titre”. Litho. Signée et numérotée 40/100 hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#94Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Moeder met kind in de keuken”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et enfant dans une cuisine”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#737
Een grote fractie bergkristal.
Une grande pièce de cristal de roche.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#327
Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#408Val St. Lambert
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit twaalf champagnefluiten (een afwijkend), tien champagnecoupes, tien rode wijnglazen (één afwijkend), twee witte wijnglazen, en twee aperitiefglazen.
Partie de service de verres comprenant douze flûtes à champagne (une flûte dépareillée), dix coupes à champagne, dix verres à vin rouge (un dépareillé), deux à vin blanc et deux à apéritif.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#598
Een grote schelp van een zeeslak en een dubbele schelp.
Grande coquille de patelle, ainsi qu’une coquille double.No longer availableEstimate: € 220/260