Similar lots by type
-
#594Han Snel
“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850/900 -
#639Alfons Waterschoot
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55/65 -
#659Jozef Adriaan Callaerts
“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#234Jules De Cort
“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220/280 -
#192Armand Deweerdt
“Bloemen in vaas” . Olieverf op paneel. Verso enkele etiketten voor Huldetentoonstellingen in 1990.
”Fleurs dans un vase”. Huile sur panneau. Au verso se trouvent quelques étiquettes en relation avec des expositions en 1990.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 55/65 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25/35 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160/180 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#632Jacques Delvaux
“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#222J. Decoster
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200/250 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55/65 -
#602
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#562
“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220/240 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#564
“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991
“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#77
“Christus Redemptor”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Schade aan de handen.
”Christ Redemptor”. Une statue en plâtre polychrome. Dégâts au mains.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20/30 -
#290
Een fantasie horloge met lederen polsband.
Une montre fantaisie, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#645
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#294Raoul DelBove
“Hoeve aan de stroom.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#178
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
”Joueur de polo”. Un relief en bronze, style Art Déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300/320 -
#206
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1000/1500 -
#351
Twee verschillende speculaas vormen van hout.
Deux moules à spéculoos en bois.No longer availableDim. 40 x 30 en 17 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#695
Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#538
Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/120 -
#381
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#636
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300