#549“Kubistisch naakt.” Acryl op doek.
#646Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#131Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 180 -
#587Een dashond van brons met donker patina.
#332A. De Leeuw“Bruges - 1904”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bruges - 1904”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
#604Ligtelijn“Mediterraans landschap.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 78 cmEstimate: € 220 / 250 -
#751Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
#694“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#379Camille Heinrichs“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996“Meisjes met katten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/275.
”Jeunes filles et chats”. Une lithographie. Signée et numérotée 63/275.No longer availableDim. 39,5 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop, getooid met een druivenrank. Omstreeks 1900.
Une carafe en cristal taillé incolore, montures et capuchon en argent, décoration de vignes.+- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120