#793Messingen tafelklokje.
#812Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#395Een ring met bijpassende armband van zilver.
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#31Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
#13Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#409Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Kleine Zavel”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Petit Sablon”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240