Other lots in this auction
-
#823Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
Une petite lampe à huile en bronze, décorée d’un éléphant. Indien.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Louis VuittonEen lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#425Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#99Johan Baptiste Homanni”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
”Flandriae”. Une ancienne carte mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 120 / 160 -
#208Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal, montées sur l'électricité.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#450“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.
”Seoul 1988”. Une pièce en argent 925 ‰. Nous ajoutons trois montres pour homme à bracelets en cuir et deux réveils Gucci.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#399Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.
Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#633Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 260 / 280

