#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
#285Twee rechthoekige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,63 ct.
#181Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
#465Een plaasteren zuil.
Une colonne en plâtre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80