#111Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’
Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de narcisses. Signé:’G. Fieravino’.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Emaux de LouvièreEen crackleware art nouveau vaas met een vrouwenfiguur.
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
#181Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
#497Een kalender van Felix Timmermans en de Zimmertoren van Lier.
#840Primex (Märklin)3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
#459Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#893Een paar lage messingen kandelaars.
#768Een paar messingen kerkkandelaars. Neo-barok.
#897Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50