#780Een handgeknoopt wollen karpet. Pakistaans werk.
#362Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
#892Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#853Twee diverse neo-barokke kandelaars van messing.
#212Joseph Van Luppen“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
#649P. Alechinsky“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#143Constantin Louis DetoucheEen schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#706Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#55Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100