#714Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#268Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#149Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#431Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.
Un régulateur. Début XXème siècle.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 20 / 25 -
#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#274“Fantasielandschap bij fontein.” Naaldwerk in kader.
#322Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Damesfiguren”. Een paar gouaches op papier. Gesigneerd.
”Figures de dames”. Une paire de gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 22 x 18 & 21 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#81Een zevendelig toiletstel met 800 ‰ zilveren monturen, bestaande uit twee parfumflesjes, twee poederdozen, een handspiegel en twee borstels.
Une garniture de toilette à montures en argent 800 ‰, comprenant deux flacons à parfum, deux poudriers, un petit miroir et deux brosses.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#234“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 600 / 800 -
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50