Other lots in this auction
-
#165Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een ovale jade cabochon van ± 5 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450 / 550 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#871Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 75 / 100 -
#167DelvauxEen lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#35Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,21 gEstimate: € 400 / 500 -
#108“Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#497Een kalender van Felix Timmermans en de Zimmertoren van Lier.
Un calendrier de Felix Timmermans et la tour Zimmer à Lier.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#6Mulberry, Just CampagneTwee handtassen van leder en stof. We voegen er een toiletzakje van Longchamp aan toe.
Deux sacs à main en cuir et tissu. Nous ajoutons un sachet de toilette de Longchamp.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#831Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#527Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.
Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.No longer availableDim. h: 33 cm (66 cm met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#789Twee metalen vuurbokken in de vorm van heraldische leeuwen, gemonteerd als lampen.
Deux chenets en métal sous forme de lions, montés en lampes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#652Zeh, Scherzer & Co., BeierenEen uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40 / 60

