#441Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
#259Johanna Weyncraeye
“Bloemenvaas”. Schilderij op doek. Achter glas. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Toile sous verre. Signée.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#402
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#565Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 358 x 261 cmEstimate: € 200 / 240 -
#412
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#371Shaw & Fisher, Sheffield
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.
#163
Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328
Een houten studie-pop.
Une poupée d’étude en bois.No longer availableDim. h.37 cmEstimate: € 70 / 90 -
#608
Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
#66
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
#331
#517
Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 300 / 500