#814PrakticaEen vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.
#94Gaston CoekelbergsPeriod: 1915 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#455Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 7, 23, 48.
#533Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#438“Singelberg. Het kasteel & het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.
#473Een oud gasmasker in doos. Compleet.
#10Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,05 ct.
#140Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et de rubis calibrés de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,49 gEstimate: € 650 / 750 -
Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.No longer availableEstimate: € 50 / 80