Other lots in this auction
-
#625Een oude houten jacquetbak, compleet met dertig schijven, dobbelstenen en lederen bekertjes.
Un ancien bac à jacquet, complet, trente disques, gobelets en cuir et dés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#701Dinky Toys 956“Bedford turnabele fire escape”. Een speelgoedvoertuig. Nieuwstaat. In originele doos.
”Bedford turnable fire escape”. Un jouet. Etat neuf. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#467Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#674Jan Van Rijswijck“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#650Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#465Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 2, 24 en een andere.
Un lot de quatre véhicules Matchbox. Resp. 1,2,24 et un autre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#512Een japanse houtsnede door Utamaro (? - 1831?). Handtekening: ‘ Utamaro Hitsu’
Une gravure sur bois japonaise par Utamaro (? - 1831). Signature: Utamaro Hitsu.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
Un Koro chinois en bronze, décoration d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 80 -
#295Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850 / 950 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette orientale en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 278 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39“Dancers”. Een lithografie. Genummerd 7/30 buiten de plaat. Onduidelijk gesigneerd.
”Dancers”. Une lithographie. Numérotée 7/30 hors planche. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 160

