#695Dinky Supertoys 972“20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Een speelgoedvoertuig. Goede staat. In originele doos.
#693Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
#74530; 34 & 35 Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.
Trois petites voitures jouets, emballages d’origine:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#50Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 800 / 1000 -
#297Een karafje van geslepen kleurloos kristal met zes glaasjes.
#389René DekeyserPeriod: 1883 - 1936“Zicht op de St. Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#511Een houten koekoeksklok, versierd met een haas, een fazant en een hertenkop.
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70 / 100