#134Derk Van DijkenPeriod: °1945“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130 / 160 -
#284P. Angello“Orientaals damesportret”. Olieverf op doek. In de geest van Jan Portielje. Gesigneerd.
”Portrait de dame orientale”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Jan Portielje. Signée.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#533Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#32Willy StockPeriod: 1917 - 1998“Straatzicht op een regenachtige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de rue pluvieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un grand trumeau, décoration de feuilles de laurier et guirlandes.No longer availableDim. 172 x 105 cmEstimate: € 200 / 220