Similar lots by type
-
#444Van Hiel (?)“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#382Th. Hattier“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#412A. Strybol“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#44“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#419Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#452Bisardi“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#779“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#429C. Van Reken“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#527Drie vazen van Satsuma aardewerk in diverse uitvoeringen.
Trois vases en faïence de Satsuma de différentes formes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#158Een paar grote bewerkte obussen gedateerd 1914-18.
Paire d’obus joliment décorés datés 1914-18.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#462“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#27Een paar geribde siervaasjes van brons op rood marmeren voetstukjes, versierd met een draakje en vissen. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs rainurés en bronze sur bases en marbre rouge. Décor de poissons et d’un dragon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#3Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#438“Rotamint Kleeblatt”. Een Duitse gokkast uit de jaren ‘70. Licht op te knappen, maar in werkende staat.
“Rotamint Kleeblatt”. Jeu de café allemand des années 70. A réviser, mais en état de marche.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#732Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:-”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche.- “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#588“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#374Joost Uittenbogaard“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#323Twee siervazen met messingen voet en onyxen kelk. Schilfer van de rand.
Deux vases décoratifs en onyx sur piédouche en laiton. Un éclat.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 60 / 80

