Similar lots by type
-
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#250
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1900/2300 -
#664Leon BruninPeriod: 1861 - 1949
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et sentier de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#155
Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800/1000 -
#524Aloïs Van Liefde
“Interieur met haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 60/80 -
#122A. Loots
“Man met pet”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Homme à la casquette”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#276
Een een kaptafel van gesculpteerd notenhout in barokke stijl met vier laden en een rood marmeren blad.
Coiffeuse en noyer sculpté de style baroque à quatre tiroirs et à tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#331Nimy
Een halsvaasje van meerkleurig aardewerk, versierd met florale motieven in vier cartouches. Onderaan gemerkt.
Vase au long col en faïence polychrome décore de fleurs stylisées dans des cartouches sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 30/50 -
#234Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#684
“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#49
Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.
Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#558
Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#707
Een houten doosje met gegalbeerd deksel en twee houten spoelen.
Petite boîte en bois à couvercle galbé et deux toupies en bois.No longer availableEstimate: € 40/50